Provozní informace

ESHOP

Zaznamenali jsme zvýšení objednávek, což naprosto chápeme a jsme  připraveni. I naši dodavatelé fungují na plné obrátky.  Zasíláme prostřednictvím PPL. Uloženka je dočasně pozastavena.

Objednávky je nutné platit převodem předem nebo online kartou. Vyhnete se tak kontaktu s řidičem. PPL který zavádí bezkontaktní doručení, takže není možné hradit jinak než platební kartou.

 

PRODEJNA

Aktuálně je naše prodejna otevřena pouze pro výdej eshopu a objednávek provedených přes Internet a dalšími vzdálenými prostředky, přičemž uvedené zboží a služby se převážně prodávají nebo nabízejí v dané provozovně.

Během nouzového stavu je platba možná pouze kartou.

K tomuto bude prodejna uzpůsobena tak, aby zákazníci nebyli s ostatními zákazníky v kontaktu a zaměstnaci prodejny budou zajišťovat maximální hygienické podmínky pro bezpečí zákazníku.

Nezdržujte se v obchodě déle než je potřeba, respektujme prosím nařízení vlády a především důvody těchto opatření. Do obchodu pouštíme zákazníky po jednom, abychom co nejvíce zachovali úmysl všech opatření zabránit kontaktu lidí.

OTVÍRACÍ DOBA

Otvírací doba po dobu mimořádného opatření: Po-Pá po tel. kontaktu