Novinky

Provozní informace

ESHOP

Zaznamenali jsme zvýšení objednávek, což naprosto chápeme a jsme  připraveni. I naši dodavatelé fungují na plné obrátky.  Zasíláme prostřednictvím PPL. Uloženka je dočasně pozastavena.

Objednávky je nutné platit převodem předem nebo online kartou. Vyhnete se tak kontaktu s řidičem. PPL který zavádí bezkontaktní doručení, takže není možné hradit jinak než platební kartou.

 

PRODEJNA

Aktuálně je naše prodejna otevřena pouze pro výdej eshopu a objednávek provedených přes Internet a dalšími vzdálenými prostředky, přičemž uvedené zboží a služby se převážně prodávají nebo nabízejí v dané provozovně.

Během nouzového stavu je platba možná pouze kartou.

K tomuto bude prodejna uzpůsobena tak, aby zákazníci nebyli s ostatními zákazníky v kontaktu a zaměstnaci prodejny budou zajišťovat maximální hygienické podmínky pro bezpečí zákazníku.

Nezdržujte se v obchodě déle než je potřeba, respektujme prosím nařízení vlády a především důvody těchto opatření. Do obchodu pouštíme zákazníky po jednom, abychom co nejvíce zachovali úmysl všech opatření zabránit kontaktu lidí.

OTVÍRACÍ DOBA

Otvírací doba po dobu mimořádného opatření: Po-Pá po tel. kontaktu

 

Novinky BeSafe

https://www.e-broucek.cz/kategorie/0-18-kg:besafe/?dd=2

Nově jsou v nabídce otočné autosedačky iZi Twist i-Size, iZi Twist B i-Size a iZi Turn i-Size
 
Pro BeSafe bude vždy bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Aby bylo bezpečnější a ještě pohodlnější, představuje BeSafe tři novinky, které usnadní usazování dětí do autosedačky díky možnosti natočit sedačku směrem ke dveřím automobilu.
 
Autosedačka BeSafe iZi Twist i-Size vznikla pro pohodlnější protisměrné cestování. Díky funkci plynulého otáčení umožňuje dítě komfortně usadit do autosedačky a stále cestovat 5x bezpečněji, tedy proti směru jízdy, co nejdéle to jde.
 
 
Více informací neleznete zde.
Autosedačka BeSafe iZi Twist B i-Size v kombinaci s unikátním Baby Shell modulem a speciální odnímatelnou vložkou Newborn Hugger pro právě narozené děti nabízí bezkonkurenční ochranu, ale také funkci otáčení pro pohodlné usazení dětí do autosedačky a bezpečné protisměrné cestování.
 
Více informací neleznete zde.
Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je otočná o 360°. Díky tomu je pro rodiče snazší umístit dítě do autosedačky a mají možnost ji otočit po směru, pokud je to třeba.
 
Více informací neleznete zde.

 

Be-Safe iZi Kid X3 i-Size
V aktuálním testu dětských autosedaček německé organizace ADAC opět excelovala autosedačka iZi Kid X3 i-Size. Vyrovnala své doposud nepřekonané hodnocení za bezpečnost "velmi dobrá" (1,1) a s celkovým hodnocením "dobrá" (1,8) nadále potvrzuje bezkonkurenční úroveň bezpečnosti.
 
Nejlepší skóre za bezpečnost!
V roce 2016 udělil ADAC historicky nejlepší skóre za bezpečnost 1,1 předchůdci této autosedačky (model iZi Kid X2 i-Size). O tři roky později potvrdil model iZi Kid X3 i-Size nekompromisní úroveň bezpečnosti.
 
 
Autosedačka iZi Kid X3 i-Size, kterou jsme představili na jaře roku 2019, byla vylepšena o přídavnou boční ochranu SIP+ (side impact protection) a měkčí odnímatelnou vložku pro menší děti, která pomáhá docílit správnou pozici dítěte v autosedačce a navíc mu poskytuje vyšší úroveň pohodlí. Tyto vylepšení neovlivňují výsledky při testech v laboratořích, ale v reálném životě poskytují dětem větší komfort při každodenních cestách. Také zjednodušují manipulaci rodičům. To je důvod, proč nejsou vynikající výsledky testů autosedačky iZi Kid X3 i-Size překvapením, ale potvrzením, že se tento model vyvíjí na základě zkušeností z bezpečného cestování.
 
 
 
 
 
 

 

Testy ADAC Joie i-Spin 360

 

rádi bychom vás informovali o výsledku testu dětských autosedaček ADAC, kde v kategorii 0-4 roky triumfovala autosedačka Joie i-Spin 360.
Autosedačka i-Spin 360 byla vyhodnocena jako nejlepší ze všech doposud testovaných otočných sedaček v testu renomované německé organizace ADAC. Získala nejlepší skóre za bezpečnost 1,7 (při poutání proti směru jízdy dokonce 1,3), za ochranu při bočním nárazu i za nejnižší riziko nesprávné instalace (ze všech doposud testovaných sedaček v historii testů ADAC). Autosedačka i-Spin 360 poskytuje nejlepší pozici pro dítě, je nejlehčí z otočných sedaček a její zpracování bylo hodnoceno jako špičkové. 
Autosedačka i-spin 360 splňuje požadavky normy i-Size a umožňuje dětem od narození do výšky 105 cm (přibližně čtyři roky) cestovat nejbezpečnější možnou formou – proti směru jízdy. Je vybavena prvky Guard Surround Safety zvyšujícími ochranu pro případ bočního nárazu, které se automaticky vysunou při upoutání dítěte. Zejména rodiče ocení možnost snadného otáčení autosedačky jednou rukou po zmáčknutí tlačítka, což výrazně ulehčí usazování i vystupování dětí. Pojistka Smart Ride znesnadňuje otáčet autosedačku po směru jízdy před završením 15 měsíců dítěte (výška nad 76 cm). 
Na rozdíl od ostatních autosedaček poutaných proti směru jízdy je konstrukce sedačky i-spin 360 navržena tak, že nepotřebuje přední vzpěru. Díky tomu zabere méně místa a je tedy vhodná i do menších vozidel, přitom poskytuje dostatečný prostor pro nohy. Autosedačka nabízí šest pozic sklonu, které jsou dostupné proti i po směru jízdy, včetně pozice pro pohodlný spánek. Opěrka hlavy se automaticky polohuje i s výškou ramenních pásů a vnitřní vložka se skládá ze tří částí a poskytuje tak malým pasažérům vysoké pohodlí. Autosedačka se instaluje pomocí ISOfixu, o správnosti ukotvení sedačky informují barevné indikátory.
 

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem