Canpol babies Koupací teploměr kachnička

Přesný, spolehlivý teploměr ve tvaru kačenky na kontrolu teploty vody připravované koupací lázně s dobře čitelnou stupnicí.

Výrobce: Canpol babies
Kód: 3002781
Dostupnost: Na dotaz
Cena za 1 ks s DPH (21 %): 59,00 Kč

Podrobný popis

 Koupací teploměr slouží ke kontrole teploty vody připravované koupací lázně malého dítěte. Je přesný, spolehlivý s dobře čitelnou stupnicí. K měření teploty se používá obarvený alkohol/petrolej - podle šarže výrobku. Trubička teploměru je bezpečně zapuštěna v těle teploměru tak, aby se k ní dítě nedostalo. Upozornění! Doporučená teplota koupací lázně malého dítěte se pohybuje mezi 32 - 37°C a je na teploměru označena symbolem smějící se tváře. Teplota označená sněhovou vločkou je příliš nízká a teplota označená sluníčkem příliš vysoká.

Návod k použití: Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím umyjte šetrným mycím přípravkem v teplé vodě. Důkladně opláchněte. 

Upozornění! Důležité pro bezpečnost a zdraví Vašeho dítěte! Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

 

Nejčastěji kupováno s